EKO - KOM  

Naše společnost je pod klientským číslem EK-F00070438 zapojena do systému sdruženého plnění EKO-KOM.

 

NOVINKY
Náš web

Naše webové stránky jsou neustále doplňovány o nové materiály a produkty.

 

O společnosti

     Společnost JMJ Composites Ltd., je ryze britskou společností, dlouhodobě a úspěšně působící v oblasti velkoobchodu, výroby a poradenství týkající se kompozitních materiálů. Záměrem britské společnosti v nastávajícím období je pokračovat v úspěšném rozvoji svých podnikatelských aktivit, které chce rozšířit i v členských zemích EU. V souladu s tímto záměrem otevřela společnost v České republice své první zastoupení v rámci zemí EU.

 

     Česká společnost, JMJ Composites Ltd.- Czech Republic branch, organizační složka, byla založena se sídlem v Praze 3 – Žižkově, a to ke konci druhé poloviny roku 2006. Navazuje tak na tradici britské společnosti, využívající její tradici, know-how, a mající zázemí v dlouholetých zkušenostech zejména vedoucích pracovníků z oboru kompozitů. Mezi hlavní činnosti společnosti patří velkoobchod s kompozitními materiály, výroba produktů z těchto materiálů (jako např. sportovních potřeb, karoserií, ultra lehkých letadel, plavidel a mnoha dalších), výroba a dovoz chemických látek a chemických přípravků a poradenství týkající se oblasti kompozitních materiálů, výrobků, výrobních technologií a chemie. V neposlední řadě se zabýváme i zprostředkovatelskou činností v rámci oboru kompozitů.

 

Cíle společnosti

 

     Nabízet vysoce kvalitní služby v oblasti kompozitních materiálů, a to jak v rámci velkoobchodního, tak i maloobchodního prodeje, kde se snažíme zejména klást maximální důraz na poskytování včasného a kvalitního zákaznického servisu. Klíčovým faktorem ovlivňujícím náš úspěch je kvalitní péče o zákazníky. V rámci výrobní činnosti se snažíme vyrábět produkty na vysoké kvalitativní úrovni za předpokladu splnění příslušných norem a předpisů. V neposlední řadě je v rámci stanovených cílů i poskytování včasného, seriozního a kompletního poradenského servisu, a to jak v rámci obchodní činnosti, výrobní činnosti, tak i zprostředkovatelské činnosti z oblasti kompozitních materiálů.

 

Vize společnosti

 

     V rámci České republiky vybudovat stabilní, progresivní a adaptabilní organizaci schopnou identifikovat, pochopit a realizovat potřeby zejména českých zákazníků, a to jak v oblasti obchodu, tak výroby z kompozitních materiálů a pružně tak reagovat na příležitosti a potřeby místního trhu s orientací na další trhy v rámci EU.

 

Mise společnosti

 

     Za vstupem britské společnosti na území střední Evropy prostřednictvím českého zastoupení je snaha společnosti být jednou z vedoucích firem na trhu kompozitních materiálů nejen v rámci České republiky, ale získat tak i přední pozice v rámci členských států EU. Tímto vstupem zahájila společnost svoji misi do členských států EU s cílem poskytnout a rozšířit zde své služby. Záměrem je nabízet tak zákazníkům v co nejkratší době a v co nejlepších cenách své široké portfolio služeb jak v obchodní, výrobní, poradenské, tak i zprostředkovatelské činnosti.

 

Hodnoty společnosti

 

- mezinárodní společnost se silným zázemím a dlouholetou tradicí

- odbornost pracovníků s dlouholetou praxí v oboru

- flexibilita společnosti

- rychlost poskytovaných služeb

- kvalita poskytovaných služeb

- spolehlivost

- etika podnikání

- kreativita

- dynamika růstu společnosti

- ohled na životní prostředí

KONTAKT
JMJ Composites Ltd.
Bořivojova 35/878
130 00  Praha 3
IČ: 276 23 114
DIČ: CZ27623114
TEL: +420 588 500 562
skype: 
Telefon  

 

TEL: +420 774 450 613

 

 

ISO 9001  

 
Jazyk:  Čeština | English
Designed by Stromdesign.
Také chcete prodávat online? BINARGON® BINARGON s.r.o. 
K dispozici je i kompletní mapa webu: sitemap